Produkty
 

O nás

Když se teorie skloubí s praxí

Jsme rodinná firma, která už od roku 2013 vyrábí unikátní a účinné návnady a nástrahy k lovu ryb. Pro výrobu používáme převážně kvalitní lokální suroviny. Některé druhy jsou stále poctivá ruční výroba, což považujeme za přednost. Poslední novinkou je, že jsme si začali vytvářet i vlastní ryze přírodní esence.

Kdo za tím vším stojí?

Jsem to já. Mnozí mě možná znáte jako toho, kdo byl u zrodu soukromého rybářského revíru Pískovny Roudnice. Na začátku jsem měl vizi, dělat to jinak, lépe, než jak jsem znal a přinést světovou úroveň i do českých podmínek. Myslím, že se povedlo. Razím přístup chyť a neubliž, a za tím si stojím. S prutem u vody jsem vyrostl a teď, jako táta, vedu k rybařině i své syny.

Mám to prostě rád, jsem jeden z vás a do všeho, co dělám kolem ryb, proudí nejen spousty mých vlastních zkušeností, ale především do toho dávám srdce.

Máme vlastní receptury, se kterými se vyhrávají soutěže

K vývoji krmiv pro hospodářský odchov kapra jsem se dostal v roce 2005. Jednalo se o výrobu krmných šrotových pelet pro chovné rybníky. V tomto období mě oslovilo na tu dobu poměrně moderní pojetí sportovní kaprařiny, a to zejména lov na boilie pomocí vlasové metody. Spojení fungovalo velmi dobře a postupně jsem získával potřebné zkušenosti a dovednosti. Při studiu zahraniční literatury, zájmových webů apod. jsem se stále více dovídal o složení návnad a nástrah. Po několika letech jsem se dostal i k vývoji a výrobě těch vlastních, které mi skvěle fungovaly.

Začaly přinášet krásné úlovky, nejen běžně u vody, ale i na nejrůznějších závodech, a to pochopitelně neuniklo pozornosti ostatních. Od roku 2013 jsme tedy začali nabízet mimo krmných pelet také další návnady a nástrahy pro kaprařinu.

Prodáváme obsah, ne obal…

Ze skromné dílničky je dnes už sofistikovaný výrobní komplex a z pár druhů zboží desíty. Mám svůj tým a všechny nás těší váš zájem. Rozhodně ale neusínáme na vavřínech. Stále sledujeme trendy a držíme se své filozofe, kterou je dostupná kvalita pro každého.

Na viděnou u vody

Mgr. Bc. Ondřej BÁRTA, MBA - majitel, šéfkuchař a tvůrce projektu

 

1